top of page

VŠE VYŘEŠÍME DO 48 HODIN

PRÁVNÍ POMOC NA TELEFONU A ONLINE

LIDSKÝ PŘÍSTUP A KOMUNIKACE

GARANCE CENY

NEPLATÍTE PŘEDEM

PROFI darovací smlouva

PROFI kupní smlouva

Rozvody manželství

Ostatní služby

podepsání smlouvy
Vysvětlení konceptu
Podepsání smlouvy
Podepsání smlouvy

Kupní smlouva

Nechte si zpracovat kupní smlouvu v profesionální kvalitě od odborníků se zárukou bezproblémového zápisu do katastru nemovitostí za garantovanou cenu 3900,- Kč, a to včetně návrhu na povolení vkladu a návodu na řešení celé věci.

Rádi vám také zkontrolujeme a zrevidujeme návrh kupní smlouvy, kterou vám poskytla realitní kancelář nebo protistrana.

Objednejte, nebo se předem na cokoliv zeptejte

Rozvod manželství

Rozvod manželství je nepříjemná věc, ale s námi ho zvládnete rychle a bez dalších komplikací.

 

Připravíme vám veškeré potřebné dokumenty pro rozvod manželství jako je např. dohoda o vypořádání společného jmění manželů, nebo žádost o rozvod.

 

Poskytneme vám také veškerou právní pomoc u rozvodového řízení.

Cena se odvíjí na základě naší společné dohody, budete jí však znát předem. Nemusíte tak mít strach ze skrytých poplatků a plateb.

Darovací smlouva

Nechte si zpracovat darovací smlouvu v profesionální kvalitě od odborníků se zárukou bezproblémového zápisu do katastru nemovitostí za garantovanou cenu 2900,- Kč, a to včetně návrhu na povolení vkladu a návodu na řešení celé věci.

Objednávka darovací smlouvy je jednoduchá! Stačí zaslat potřebné informace a kontakt na vás a do dvou dnů máte darovací smlouvu s návrhem a na vklad a návodem na vyřízení k dispozici. Už za pár dní můžete mít vše hotovo.

Ostatní PROFI služby

Právo nemovitostí - zaměřujeme se na všechny právní služby týkající se nemovitostí. 

Rodinné právo - zaměřujeme se na všechny služby související s rozvodem manželství, určením výživného, předmanželských smluv, svěření dětí do péče apod.

Exekuční řízení a vymáhání pohledávek - zaměřujeme se také na ochranu klientů před neoprávněnými exekucemi, nebo následkům, které jim neoprávněné exekuce mohou přinést. Na druhou stranu také ale poskytujeme advokátní pomoc věřitelům, kteří se domáhají úhrady svých pohledávek po dlužnících

fixní cena

2.990,- Kč

fixní cena

3.990,- Kč

Cena dohodou

Cena dohodou

bottom of page