top of page

DESÍTKY

VELKÝCH FIREMNÍCH KLIENTŮ

STOVKY
VYŘEŠENÝCH
DOTAZŮ

4896

SEPSANÝCH

SMLUV

UŠETŘENÉHO

ČASU

KLIENTŮ

Iveta | 25 Leden 2022 22:46:06

Služby pana Zemana doporučuji všemi deseti. Právníci, které jsem oslovila před ním, mi nedokázali poradit ani pomoct a pan Zeman se mého případu ujal jako naprostý profesionál a pomohl mi ho dotáhnout do vítězného konce. Způsob a rychlost jeho komunikace je neuvěřitelná! Ještě jednou dekuji.

Štěpánka Husáková | 21 Leden 2022 12:10:32

Dobrý den. Připojuji se s velmi kladným hodnocením služeb - vypracování Darovací smlouvy, Mgr. Miroslavem Zemanem. Práce rychlá, bezchybná a bezproblémová. Jako bonus, milé a vstřícné jednání a ochota vždy poradit. Ráda doporučuji advokátní kancelář Profi - Právník (pana Mgr. Zemana). Darovací smlouvu vypracoval rychle a pečlivě.

Gabriela | 04 Listopad 2021 13:33:49

Dobrý den. Pana Mgr. Petra Zemana s klidným svědomím doporučuji ostatním. Kupní smlouva byla vyhotovena do 2 dnů. Jakmile bylo potřeba něco upravit v průběhu vyhotovení kupní smlouvy, byla komunikace s panem Zemanem na podtrženou jedničku. Ihned změnil, zaslal, upravil dle našich požadavků - večer, či po cestě v autě vždy velmi mile komunikoval. Velmi oceňuji - PROFESIONALITU, RYCHLOST, VSTŘÍCNOST, PŘÍZNIVOU CENU, ODBORNOST A BEZCHYBNOST!!! Za vše děkuji. Na internetu je dnes možné narazit na "spousty" lidí, kteří slibují, ale poté nekonají. Zde však to, co je psáno se děje a koná! Jsem ráda, že jsem sáhla na 150% správně a ráda doporučuji ostatním budoucím klientům, kteří se rozhodují, tak jako já. Moc za vše děkujeme.

Andrea Koválová | 23 Červenec 2021 13:36:07

Velice příjemně překvapena rychlostí zhotovení všech podkladů pro darování nemovitosti. Na všechny dotazy mi bylo zodpovězeno, Doporučuji všem budoucím klientům.

Zdeněk Šustr | 21 Červenec 2021 15:09:00

Dobrý den, doporučuji využití služeb advokátní kancelář Profi - Právník (pana Mgr. Zemana). Darovací smlouva na rodinný domek byla vypracována velmi rychle a pečlivě, taktéž i návrh na vklad a to vše za velmi příznivou cenu. Též srozumitelný návod k dalšímu postupu. Na příslušném katastrálním úřadu proběhlo vše bez závad. Pokud bude třeba, určitě využiji služeb pana Mgr. Zemana a vřele kancelář doporučuji ostatním - NAVÍC UŠETŘÍTE MNOHO ČASU, STAROSTÍ A PENĚZ. dĚKUJI.

Martin Hron | 28 Květen 2021 12:35:25

Výborná práce. Rychlost vypracování darovací smlouvy v řádu několika hodin, včetně požadovaných úprav, perfektní zpracování a velmi příznivá cena. Děkuji, určitě využiji Vaše služby i příště.

Andrea Černá | 23 Únor 2021 13:23:10

Doporučuji služby pana Zemana sepisoval mi darovací smlouvu , která nebyla úplně jednoduchá slučování pozemků atak.a návrh na vklad a jak řekli na Katastrálním úřadě skvěle vypracovaná smlouva. Vše proběhlo rychle a bez problémů za velice slušné peníze které se vyplatili.Určitě znovu využiji když budu potřebovat.Děkuji!

Petr pudil | 10 Prosinec 2020 11:25:37

pana Mgr. Zemana vřele doporučuji. Po dodání podkladů byla smlouva připravena za pár hodin a obratem zodpověděl i na doplňující otázky. Prostě profesionální, slušný a vstřícný. Využitím služeb Mgr. Zemana jsem si ušetřil hodně času a peněz. A o tom to je!

Ščerbakovi | 02 Září 2020 10:26:31

Dobrý den, rádi doporučujeme advokátní kancelář Profi - Právník (pana Mgr. Zemana). Darovací smlouvu vypracoval rychle a pečlivě. Se srozumitelným vysvětlením a instrukcemi. Určitě opět využijeme a moc za vše děkujeme.

Hana Řezníčková | 11 Srpen 2020 09:50:36

Velmi příjemně jsem byla překvapená rychlosti reakce pana advokáta Zemana na můj dotaz, jeho jasným a srozumitelným vysvětlením během pár minut. Velmi doporučuji. Pět hvězdiček!

Menzlovi | 08 Červenec 2020 10:38:15

Služeb pana Zemana jsme využili pro zhotovení darovací smlouvy na rodinný dům. Smlouva byla hotová do druhé dne společně s vypsaným návrhem na vklad do katastru nemovitostí a návodem na provedení převodu domu. Se zhotovenými dokumenty byl převod bezproblémový ve lhůtě do 20 dnů. Dále nám pan Zeman ochotně zodpověděl další doplňující dotazy k darovací smlouvě. Původně jsme si chtěli darovací smlouvu zhotovit sami, ale nakonec jsme rádi, že jsme využili služeb pana Zeman a nelitujeme vynaložených peněz, které jsou nižší, než kdybychom navštívili právníka v kanceláři v místě bydliště. S klidem tedy můžeme jeho služby doporučit a děkujeme.

Petra Řepová | 04 Květen 2020 19:30:23

Dobrý den, mohu jen doporučit advokátní kanceláře Profi-Právník a pana Mgr. Zemana. Opravdu se zajímá jak pomoci a hlavně ceny jsou i pro běžné lidi. Již jsem využila podruhé a jsem moc spokojená. Určitě doporučím dále, když někdo bude potřebovat radu a právní pomoc. V dnešní složité době je třeba mít někoho jako p. Zeman. Doporučuji a moc děkuji.

Michal | 11 Březen 2020 16:23:59

Mohu též potvrdit kladnou zkušeno.Rychlost a profesionální práce.Borec

Nikola Škodyová | 06 Březen 2020 15:27:05

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za perfektní služby. Vstřícný přístup, super komunikace a domluva. Revize smlouvy + sespaný dodatek ke smlouvě jsme obdrželi v čas. Vřele doporučuji!

Napište mi, jak jste byli se službami spokojeni
Ohodnoťte měSlabéUcházejícíPrůměrnéVelmi dobréPerfektníOhodnoťte mě

Úspěšně odesláno

bottom of page