Objednávka služeb

Zvolte prosím typ smlouvy

Kupní smlouva - cena 3900,- Kč

nechte si zpracovat kupní smlouvu v profesionální kvalitě od odborníků se zárukou bezproblémového zápisu do katastru nemovitostí za garantovanou cenu 3900,- Kč, a to včetně návrhu na povolení vkladu a návodu na řešení celé věci.

Nájemní smlouva - cena 1500,- Kč

nechte si zpracovat nájemní smlouvu v profesionální kvalitě od odborníků se zárukou bezvadnosti za garantovanou cenu 1500,- Kč, a to včetně protokolu o předání nemovitosti

Darovací smlouva - cena 2900,- Kč

nechte si zpracovat darovací smlouvu v profesionální kvalitě od odborníků se zárukou bezproblémového zápisu do katastru nemovitostí za garantovanou cenu 2900,- Kč, a to včetně návrhu na povolení vkladu a návodu na řešení celé věci.

Smlouva o úschově finančních prostředků - advokátní - cena 3000,- Kč

Využijte naší úschovu finančních prostředků a ochraňte tak své finančních prostředky ať už jste jako kupující nemovitosti nebo prodávající, nebo v případě, že potřebujete částku pouze na určitou dobu uschovat. Využít služby od A až do Z, včetně veškerých nutných úkonů můžete využít za cenu od 3 000,- Kč.

Kontrola a revize kupní či darovací smlouvy - cena 1000,- Kč

Kupujete či prodáváte nemovitosti, nebo ji naopak darujete či vám nějakou kupní smlouvu předložila protistrana či realitní kancelář? Nechte si tuto smlouvu bezpodmínečně zkontrolovat a zrevidovat nezávislým odborníkem. Ochráníte tak statisíce či miliony korun. Přehlednou revizi a kontrolu kupní, darovací či jiné smlouvy můžete využít za cenu od 1000,- Kč (přesnou cenu Vám sdělíme na vyžádání předem)

Smlouva o zřízení věcného břemene - cena 1800,- Kč

nechte si zpracovat smlouvu o zřízení věcného břemen v profesionální kvalitě od odborníků se zárukou bezproblémového zápisu do katastru nemovitostí za garantovanou cenu 1800,- Kč, a to včetně návrhu na povolení vkladu a návodu na řešení celé věci.

Zástavní smlouva - cena 1800,- Kč

nechte si zpracovat smlouvu o zřízení věcného břemen v profesionální kvalitě od odborníků se zárukou bezproblémového zápisu do katastru nemovitostí za garantovanou cenu 1800,- Kč, a to včetně návrhu na povolení vkladu a návodu na řešení celé věci.

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman