top of page

CENY ZA NAŠE SLUŽBY ZNÁTE PŘEDEM

VŠE SPOLU VYŘEŠÍME ONLINE

NEMUSÍTE MLUVIT ŘEČÍ PRÁVNÍKA

RUČÍME ZA PRÁCI SVÝM JMÉNEM

Mgr. Miroslav Zeman

12 let praxe

Vykonává úspěšně činnost advokáta, specialistu na právo nemovitostí a darovací smlouvy již více než 12 let. Za tuto dobu vytvořil profesionální a důvěryhodnou kancelář, největšího zpracovatele darovacích smluv na tuzemském trhu.

 

Bohaté zkušenosti

Má bohaté zkušenosti z prostředí vzdělávání a finanční a právní gramotnosti.

Pracuje jako šéfredaktor serveru www.BankovniPoplatky.cz – internetový ombudsman spotřebitelů, kam píše odborné články, připravuje nejrůznější vzdělávací projekty a je garantem obsahu. Pravidelně přispívá články s právní a finanční tématikou do časopisu Sesterna a bohatě publikuje na mnoha tuzemských internetových serverech, časopisech i novin.

 

Pracoval jako šéfredaktor finanční sekce zpravodajského portálu Aktuálně.cz

Kontakt

Můžete nám zavolat na telefonní číslo +420 737 826 527, nebo nás kontaktovat emailem ProfiPravnik@gmail.com

advokát a majitel advokátní kanceláře PROFIprávník

Nell Fantysová Zemanová

manažerka a ředitelka advokátní kanceláře PROFIprávník

Propagace advokátní kanceláře

Vede a propaguje advokátní kancelář PROFIprávník, kde se specializuje na agendu propagace a koordinace všech činností kanceláře. Hlavním oborem Nell je marketing a reklama, kdy vytváří tvář a image značky PROFIprávník.

 

Komunikace

Kromě reklamy se také specializuje na komunikaci a to jak s klienty, tak s médii a veřejností. Komunikace je pro naši advokátní kancelář obzvláště důležitým faktorem, dbáme na spokojenost všech našich klientů i zájemců o naše služby. 

Kontakt

V případě dotazů vám ráda poradí a pomůže vám s vaším problémem na telefonním čísle +420 605 897 107, nebo ji kontaktujte emailem NellFantys@gmail.com

Mgr. Miroslav Zeman
Nell Fantysová Zemanová

Čísla mluví za vše

12

let existence naší advokátní kanceláře

4896

tolik smluv jsme zpracovali za dobu našeho působení

50

tolik smluv zpracujeme každý měsíc v roce

4

nadšení a zkušení advokáti v našem týmu specialistů

Keyboard and Mouse
šťastná žena

Dagmar Juránková

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za vypracování darovací smlouvy a návrhu na vklad. Vše bylo na katastru úspěšně provedeno a zapsáno. Děkuji i za výbornou komunikaci a rychlost. Vaše služby mohu jen doporučit.

man 7

Vladimír Lalák

Na ProfiPrávník jsem se obrátil již 2x se sepsáním darovacích smluv. Připojuji se ke kladným hodnocením, kdy smlouvy byly vypracovány rychle, vše perfektně připraveno k realizaci, a i na katastru přepisy proběhly bez problémů. Děkuji panu Mgr. Zemanovi a jeho služby můžu vřele doporučit.

Portrét seniorského muže

Jan Heller

Skvělé jednání. Ochota a rychlá realizace požadavků na změny. Vše proběhlo velmi rychle. Příznivá cena. Služby p. Mgr Zemana mohu jen vřele doporučit.

bottom of page