Klienti a reference

Našim klientům nabízíme vysoký standard služeb, kvalitu, přátelský přístup a serióznost.
Za zájmy klientů bojujeme stejně jako by to byly zájmy naše vlastní.

Přidat novou referenci

Reference

Perfektní a rychlá služba. Prostě za pár minut napíšete několik požadovaných informací a do druhého dne vám přijdou kompletní smlouvy i návrhy na vklad. Ještě jsem nezažil u právníků větší rychlost s komfort. Ještě jednou děkuji.

18. 04. 2018 | Jindřich Petrů

Chci moc poděkovat za sepsání darovací smlouvy a všech další dokumentů. Právě nám přišlo potvrzení z katastru, že je vše v pořádku zapsáno. Moc děkujeme za rychlé a příjemné vyřízení věci

07. 06. 2016 | Petra Smíchovská

Jsem maximálně spokojený s prací tohoto serveru i pana advokáta. Rychlé, korektní a profesionální jednání, absolutně žádný problém na katastru. Skvělé darovací smlouvy a to vše za bezkonkurenční cenu. Doporučuji!

06. 06. 2016 | Petr Jasný

Pan Mgr. Zeman je člověk na pravém místě. Bezvadný a jedinečný osobní přístup, vyjímečná ochota pomoci a nalezení nejlepšího řešení. S takovou ochotou jsem se setkal poprvé a je to v dnešní době jedinečné. Znám jen málo lidí kteří jsou takhle ochotní a vstřícní hledat rychlé a nejlepší řešení. Za jeho právní služby mu patří můj veliký dík a uznání. Jaroslav Švejda

06. 11. 2013 | Jaroslav Švejda

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman