Advokátní kancelář

Naše Advokátní kancelář Mgr. Miroslava Zemana je advokátní kanceláří s velmi dobrou pověstí a jménem mezi klienty. Specializací je právo nemovitostí a on-line právní, advokátní poradenství.

Právní a advokátní služby on-line přes internet

Své právní služby jsme zaměřili na možnost klientů zjistit veškeré nutné právní informace rychle, levně a pohodlně ze svého domova či zaměstnání, tedy přímo od svého počítače nebo notebooku.

Právní poradenství a právní pomoc přes internet:

- mailem přes naši adresu ProfiPravnik@gmail.com

- prostřednictvím aplikace Skype - naše jméno: Profipravnik.cz

- prostřednictvím aplikace ICQ - naše jméno: #628495170

Právní poradenství přes telefon

Poradu s klientem lze realizovat i prostřednictvím telefonu či mobilu po předchozí objednávce a úhradě ceny za konzultaci zatelefonováním na číslo telefonu naší advokátní kanceláře.

Stačí ci jen vybrat formu a rozsah právní služby, který vám nejvíce vyhovuje. Jsme připraveni vám pomoci.

 

#
Ceník advokátních služeb. Jaké jsou ceny advokátů


Ceny advokátů jsou častým dotazem a vyhledávaným pojmem tisíců uživatelů. Důvodem je často nejasnost a nesrozumitelnost cen advokátních či právních služeb a často nepříjemná překvapení klientů, kteří po skončení věci dostávají nečekaně vysoké faktury. Proto otevře...

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: advokát, advokátní kancelář, advokátní pomoc, právní pomoc, právník, právní poradenství, advokátní poradenství, právní zastoupení, advokátní zastoupení, advokátní služby, právní služby, právní konzultace, zpracování smluv, vypracování smluv, zpracování ku

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman