Advokátní úschovy

Advokátní úschova je nejlpší způsob zajištění vašich finančních prostředků při prodeji či koupi nemovitosti. Ať už jste na straně kupující nebo prodávající nemusíte se bát, že o své finanční prostředky přijdete. Advokátní úschovu kupní ceny nabízíme jak ke kupním smlouvám, tak i jako samostatnou službu a produkt. 

Cena za úschovu je přitom velmi příznivá a činí částku ve výši 3 500,- Kč za úschovy do 2 000 000,- Kč, nebo 5 000,- Kč za úschovy nad 2 000 000,- Kč.

Pro další informace či objednání služby kontaktujte naši advokátní kancelář na mail: ProfiPravnik@gmail.com

#
Advokátní úschovy peněz od roku 2013 bezpečnější


Od roku 2013 zavedla Česká advokátní komora v souvislost s advokátními úschovami nové bezpečnostní opatření, které má dále zajistit větší kontrolu a bezpečnost finančních prostředků klientů.

#
Proč využít advokátní úschovu? Je bezpečnější než úschova u realitní kanceláře


Proč raději využít při koupi či prodeji nemovitosti advokátní úschovu a nespoléhat se na tzv. úschovu finančních prostředků u advokátní kanceláře? Důvodem je bezpečnost, ale i komfort, který máte při využití advokátní úschovy. Při využití advokátní úschovy v podsta...

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: advokátní úschova, advokátní úschovy, advokátní úschova finančních prostředků, advokátní úschova kupní ceny, zajištění kupní ceny, ochrana kupní ceny, převod finančních prostředků, převod nemovitosti, úschova finančních prostředků, úschova peněz

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman