Darovací smlouva on-line i v roce 2018. Darování nemovitosti levně a bez starostí

I v roce 2018 nabízíme velmi žádanou a populární službu PROFI Darovací smlouvy, která velmi jednoduše, rychle a komfortně umožní převod nemovitosti darováním. Vše se navíc řeší on-line, tedy z pohodlí domova.

K objednání PROFI Darovací smlouvy stačí pouze zaslat potřebné údaje a informace na mail naší advokátní kanceláře ProfiPravnik@gmail.com, nebo vyplnit údaje do formuláře, který se nachází v pravém sloupci stránek nebo přímo pod článkem.

K objednání PROFI Darovací smlouvy stačí napsat mail, kde uvedete:

 • Žádost o zpracování darovací smlouvy a kompletní služby
 • Celá jména, rodná čísla (v případě že je nechcete uvádět, tak není nutné uvádět a doplníte si je až do zpracovaných dokumentů sami), a adresy trvalého bydliště dárce a obdarovaného
 • Označení nemovitosti, tedy číslo bytu (pokud se bude darovat byt), číslo popisné domu, číslo pozemku, a adresu nemovitosti, nebo označení čísla listu vlastnictví a katastrální území kde se nemovitost nachází, případně scan výpisu z katastru předmětné nemovitosti
 • Zda se bude zřizovat věcné břemeno – služebnost doživotního bezplatného užívání dárce k darovaným nemovitostem či nikoliv
 • Pokud se bude převádět pouze podíl na nemovitosti, tak označit o jaký podíl půjde (například ½, 1/3, ¼ apod.

V rámci objednávky služby PROFI Darovací smlouvy obdržíte následující potřebné dokumenty:

 1. Darovací smlouvu
 2. Návrh na vklad do katastru nemovitostí
 3. Návod na vyřízení věci

Součástí služby je i on-line poradenství ve věci, kde se klient může zeptat na cokoliv co ho zajímá nebo potřebuje vědět v rámci darování nemovitosti a zpracovávané darovací smlouvy či návrhu na vklad darovací smlouvy do katastru nemovitostí. To vše za cenu 2500,- Kč. Cenu navíc můžete uhradit až po zpracování dokumentů, kdy je už budete mít ve svém mailu k dispozici ke kontrole. Objednáním služby tedy vůbec nic neriskujete. I když budeme rádi, pokud nám budete důvěřovat a svou platbu pošlete předem, jak to dělají naši stálí klienti. V případě nejasností vše zodpovíme v rámci vašeho dotazu k darovací smlouvě, který nám můžete zaslat do mailu ProfiPravnik@gmail.com.

Proč se nebát on-line darovací smlouvy a právní pomoci po internetu?

Je rok 2018 a je zcela standardní, že si dnes on-line zřídíte u banky svůj běžný účet, nebo si dojednáte úvěr, či dokonce hypoteční úvěr. Přes internet si ovládáte svůj bankovní účet, ze kterého platíte nejrůznější platby, nebo si vybíráte doporučenou poštu z datové schránky, kterou rovněž využívat on-line prostřednictvím internetu. Když už po internetu nebo přes mobilní telefon ovládáte své finance a své prostředky na účtech, proč nevyužít také on-line právních či advokátních služeb a neobjednat si lehce a pohodlně, z pohodlí domova například Profi Darovací smlouvu, nebo kupní smlouvu. Stejně tak si můžete nechat on-line i poradit přímo naším advokátem. Odpověď přitom dostanete do druhého dne přímo na svůj mail. Nemusíte tak složitě hledat na internetu neověřené informace či rady, které mají jen malou vypovídací hodnotu, ale za 300 korun, resp. 500 korun za právní analýzu získáte informace a poradenství přímo od odborníka – advokáta, který vám právní dotazy rád zodpoví.

Zpracování darovací smlouvy není drahé. Vše pořídíte už za 2500 korun

Zpracování darovací smlouvy pořídíte v rámci služby PROFI Darovací smlouva už za 2500 korun. Nejedná se tak o nijak drahou službu. Pokud například získáváte darem nemovitost za milion korun, tak kvalitní zpracování převodních dokumentů v rámci této služby vás vyjde pouze na 0,25 procenta hodnoty převáděné nemovitosti!

Pouze takto nízkou částku zaplatíte za jistotu a vyloučení všech rizik které vás mohou potkat v případě, že si budete vše dělat z důvodu banální úspory svépomocí.

Lidé se tak obávají vysokých a přemrštěných nákladů za zpracování převodních dokumentů zcela zbytečné a zbytečně tak absolvují velká a zbytečná rizika a nejistotu. Zpracování darovací smlouvy a návrhu na vklad přímo od advokáta s právnickým vzděláním a dlouholetou praxí nemusí stát desetitisíce korun, ale vše pořídíte v rámci on-line služby naší advokátní kanceláře za celkovou cenu 2500 korun a to v rozsahu zpracování:

 • Darovací smlouvy
 • Návrhu na vklad do katastru nemovitostí
 • Návodu na vyřízení věci
 • Poradenství a zodpovězení všech otázek k řešení darování

Ačkoliv se jedná o internetové právní poradenství a služby, jejichž výhodou je rychlost vyřízení a pohodlí klienta, mohou se lidé obávat poskytnout své prostředky někomu na internetu. I tato obava je zbytečná, protože celou službu je možné uhradit až po zpracování všech převodních dokumentů, tedy v době, kdy už  je má klient k dispozici a ví přesně za co platí.

Správnost darovací smlouvy i návrhu na vklad navíc garantujeme. Pokud se tak vyskytnou v průběhu řízení na katastrálním úřadu jakékoliv problémy, tak věc za klienta vyřídíme a s celou věcí mu pomůžeme. A to už cena 2500 korun není opravdu nijak vysoká ve srovnání s jistotou a komfortem, který díky službě PROFI Darovací smlouva klient získává.

Služba PROFI Darovací smlouva není jen levná, stojí 2500 korun, ale také jednoduchá k vyřízení. Stačí pouze zaslat do našeho mailu ProfiPravnik@gmail.com potřebné informace ke zpracování darovací smlouvy, nebo vyplnit formulář k objednání PROFI Darovací smlouvy, který naleznete i na konci tohoto článku, nebo kdekoliv na webu ProfiPravnik.cz v pravém sloupci nahoře.

 

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: právnické články, právní články

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman