Služba PROFI Darovací smlouvy on-line je ideálně pro důchodce a seniory

Stále více lidí v důchodovém věku využívá službu zpracování darovací smlouvy, návrhu na vklad do katastru nemovitostí a návod na vyřízení věci on-line, z pohodlí svého domova. Služba je tak přímo ideální pro seniory.

Právě lidé v důchodovém věku jsou nečastějšími klienty, kteří objednávají zpracování darovací smlouvy, návrhu na vklad a návodu a oceňuje související poradenství a možnost na cokoliv se zeptat odborníka, který věc vyřizuje. Zajímavé je, že lidé ve věku na sedmdesát let, nemají výraznější obavy pracovat s internetem a i věci darování a zpracování právních dokumentů řešit internetovou formou.

Například pan Pepa, kterému je letos 75 let se rozhodl darovat své vnučce, která se o něj velmi pečlivě stará a věnuje mu veškerý svůj čas, svůj byt, ve kterém žije. Je mu jasné, že kdyby se věc řešila v dědickém řízení „poperou“ se o byt jeho děti, nyní už 50 ti leté, které ale nemají o Pepu velký zájem a vymlouvají se jen na své starosti a nedostatek času.

Darováním nemovitosti vnučce darovací smlouvou tak Pepa dosáhne toho, že jeho oblíbená a starostlivá vnučka skutečně předmětný byt získá a on bude mít v bytě zřízeno věcné břemeno – služebnost doživotního užívání až do své smrti. Vnučka tak bude byt vlastnit a až Pepa jednou zemře, může se do bytu buď nastěhovat nebo ho prodat a trošku více si užít života.

Pepa se rozhodl právě z důvodu jistoty a nezpochybnitelnosti smlouvy věc řešit s pomocí odborníka a tak si ve vyhledavači vyhledal server www.ProfiPravnik.cz kde velmi jednoduše našel mail na právníka a sepsal 4 body potřebných informací. V mailu také požádal Pepa o zpracování smlouvy a uhradil částku za zpracování 2500,- Kč.

Už druhý den pak Pepovi dorazila do mailové schránky darovací smlouva, návrh na vklad do katastru nemovitostí a návod na vyřízení věci, které si Pepa zkontroloval, vytiskl a s vnučkou zašli na poštu ověřit podpisy a podat na podatelnu katastru nemovitostí. Pepa se navíc mailem poptal na vše potřebné a důležité co ho v rámci darování zajímalo, nebo čím si nebyl jistý.

Pro Pepu jako seniora, kterému bude brzy 80 let byla celá věc velmi snadná a přehledná. Pokud cokoliv nevěděl, nebo  nebyl jistý tak měl možnost se kdykoliv on-line zeptat svého právníka, který pro něj dokumenty zpracovává. Pepa navíc nemusel nikam chodit, složitě se objednávat, řešit dopravu, vše vyřídil z pohodlí svého domova od svého počítače, který mu právě vnučka pořídila a naučila ho s ním pracovat.

Za částku 2500 korun měl tak Pepa jistotu, že vše proběhne v pořádku, dokumenty budou správně vyhotoveny a nehrozí, že by katastr nemovitostí vklad vlastnického práva obdarované vnučky zamítl, nebo že by v budoucnu mohl toto darování, které proběhlo zcela legálně a bez problémů napadnout a zneplatnit.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: právnické články, právní články

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman