Manželé si nemohou darovat darovací smlouvou nemovitost ze společného jmění manželů

Manželé si nemohou sami jednomu z nich darovat darovací smlouvou byt, dům nebo pozemek. Dárce totiž nemůže sám sobě darovat nemovitost. Existuje však řešení, které umožní manželům převod společného majetku na jednoho z nich. A nemusí to být přitom tak drahé jako zúžení společného jmění manželů. ČTĚTE DÁLE!

Řešení dané situace, které máme vyzkoušené a promyšlené v naší internetové advokátní kanceláři ProfiPravnik.cz je překvapivě jednoduché a lze ho aplikovat univerzálně. Obejdeme tak překážky zákona a naopak využijeme možností, které nám Nový občanský zákoník dává.

Lze tak docílit cíle, kdy manželé, kteří mají nějaký dům, byt nebo pozemek ve společném jmění manželů mohl být vložen do výhradního vlastnictví pouze jednoho z nich. To vše s využitím převodu prostřednictvím darovací smlouvy a tedy obyčejného darování. Manželé tak nemusí využívat časově i finančně náročný způsob zúžení společného jmění manželů, který mohou vyřídit pouze u notáře při osobní návštěvě a vyřízení.

I v tomto případě dokážeme věc řešit on-line způsobem, prostřednictvím internetu v rozsahu naší PROFI Darovací smlouvy.

Konkrétní řešení sdělíme objednateli při objednání služby zpracování převodních dokumentů v rámci darovací smlouvy, návrhu na vklad a návodu na vyřízení na naší mailové adrese: ProfiPravnik@gmail.com.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: právnické články, právní články

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman