Darovací smlouva a naše darovací desatero kvalitní a dobré darovací smlouvy na nemovitost

Abychom dokázali jak je darovací smlouva důležitým a vážným dokumentem a ne jen formálním kouskem papíru, připravili jsme pro vás "svaté desatero darování". Jedná se o desatero správné, kvalitní a bezvadné darovací smlouvy na níž můžete být jako vlastníci nemovitosti pyšní.

Stejně tak jsme na naše smlouvy pyšní i my jako advokátní kancelář. Nejde o vlastní samochválu, ale o to, že jsme vytvořili, vyzkoušeli a otestovali dokumenty - darovací smlouvy v různých variacích pro konkrétní potřeby, konkrétních klientů ať už v pozici dárce, nebo obdarovaného či obdarované. A tyto darovací smlouvy se během mnoha let jejich využívání a neustálého zlepšování osvědčili a to na mnoha katastrálních úřadech a katastrálních pracovištích v České republice.

Neprodáváme tak klientům kus popsaného papíru, ale především vyzkoušený, dobou otestovaný a propracovaný produkt - darovací smlouvu, který dokážeme upřesnit a vymodelovat do podoby pro konkrétního klienta nejúčelnější a nejefektivnější.

Ani darovací smlouvu tak nepovažujeme za obyčejnou formalitu

Naopak naše advokátní kancelář se snaží o to, aby darovací smlouva, kterou můžeme nazvat skutečně dobrou a kvalitně splňovala následující parametry a atributy:

1) darovací smlouva je přehledná

2) darovací smlouva je jasná a srozumitelná

3) darovací smlouva je příjemně graficky uspořádaná

4) darovací smlouva je přiměřeně rozsáhlá

5) darovací smlouva je úplná a komplexní - obsahuje vše potřebné a vhodné pro dárce i obdarovaného

6) darovací smlouva je vyzkoušená a osvědčená - darovací smlouva prošla mnoha katastry a to úspěšně a nebyla dosud napadena ani zneplatněna

7) darovací smlouva je vyvážená a to jak ve prospěch dárce tak i ve prospěch obdarovaného

8) darovací smlouva je upravena na míru každému konkrétnímu klientovi ať už je v pozici dárce, nebo obdarovaného

9) darovací smlouva je připravena rychle, ale kvalitně tak, aby ji měl klient k dispozici ve chvíli kdy ji potřebuje

10) darovací smlouva je skutečnou darovací smlouvou, tedy přesně tím co potřebujete a vždy k ní dostanete návrh na vklad a návod na vyřízení celé věci

Desatero dobré a kvalitní darovací smlouvy, která není v našem podání pouze anonymním a popsaným papírem nazvaným "darovací smlouva", ale jedná se o skutečný produkt označkovaný názvem našeho serveru jako PROFI DAROVACÍ SMLOUVA.

PRODUKT - PROFI DAROVACÍ SMLOUVA, SPOLU S NÁVRHEM NA VKLAD A NÁVODU NA VYŘÍZENÍ VĚCI SI MŮŽETE OBJEDNAT ZA CELKOVOU A KONEČNOU CENU 2500 KORUN. CENA JE KONEČNÁ A GARANTOVANÁ (VČ. DPH). VŠE VYŘÍDÍTE BEZ ZBYTEČNÝCH NÁKLADŮ A ZBYTEČNĚ VYNALOŽENÉHO ČASU V PODOBĚ NÁKLADNÝCH SCHŮZEK A PRÁVNÍCH PORAD. TEDY VŠE VYŘÍDITE ON-LINE BUĎ V OBJEDNÁVKOVÉM FORMULÁŘI NA TOMTO WEBU, NEBO PŘÍMO NA NA MAILU PROFIPRAVNIK@GMAIL.COM 

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: právnické články, právní články

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman