Darovací smlouva od advokáta se vyplatí. Proč?

Objednání darovací smlouvy snadno. ČTĚTE DÁLE! Darování nemovitosti je závažným právním úkonem, kterým získáváte vlastnické právo k hodnotné nemovitosti. Chcete aby vaše vlastnické právo k darované nemovitosti bylo definitivní a nenapadnutelné? Pak neriskujte a nepoužívejte vzory darovacích smluv či darovací smlouvy tvořené svépomocí a obraťte se na odborníka v oblasti darování nemovitostí. Za cenu 2 900 korun získáte kompletní právní servis. A to není málo.

Objednání PROFI darovací smlouvy

Objednávka darovací smlouvy na našem serveru je velmi snadno realizovatelná. Vše on-line. I pro rok 2020 platí stejné ceny jako loni, tedy 2900 korun za zpracování PROFI darovací smlouvy, návrhu na vklad do katastru nemovitostí, návodu na vyřízení věci a poradenství ve věci. Objednávku můžete zaslat na odkazu níže a to buď prostřednictvím objednávkového formuláře, nebo přímo na mail naší advokátní kanceláře ProfiPravnik@gmail.com

Cena je vždy až na prvním místě a to platí i u darovací smlouvy

Cena je pro mnoho lidí vždy na prvním místě. A je to pochopitelné. Pokud klient peníze nemá, pak nemá věc alternativu a musí se prostě ušetřit. Ne každý však ví, že využití služeb advokáta nemusí být drahé tak jak si lidé myslí a představují. Nové možnosti komunikace, rozvoj informačních technologií a vývoj práva přinesl i výrazné zlevnění právních služeb.

OBJEDNAT DAROVACÍ SMLOUVU MŮŽETE VELMI SNADNO ZDE! NEBO NA MAIL PROFIPRAVNIK@GMAIL.COM

Na prvním místě je třeba si uvědomit, že nemovitosti ve statisícových či milionových hodnotách nelze získat úplně zadarmo, byť ji získáváte formou darování. V souvislosti s darováním je totiž nutné či vhodné vynaložit dvě částky, které však nejsou nijak závratně vysoké:

1)      Náklady na poplatek u katastru nemovitostí ve výši 2 000 korun (tento poplatek je v případě zamítnutí vkladu z důvodu vadné smlouvy nevratný)

2)      Náklady na zpracování kvalitní darovací smlouvy a návrhu na vklad do katastru nemovitostí ve výši 2 900 korun (u naší advokátní kanceláře)

Platí, že spolu s vypracováním dokumentů samotných získáváte i možnost na cokoliv se advokáta zeptat či využít mailové komunikace s ním. Tím získáváte kompletní právní servis v dané věci i související informace, které by jste jinak neměli možnost vůbec získat.

Proč darovací smlouvu od advokáta?

Protože jsou zde velmi vážná rizika, která lidé podceňují, nebo o nich vůbec neví a které provázejí převod nemovitostí na základě nekvalitních či vadných darovacích smluv, nebo použití vzorů darovacích smluv.

Tato rizika můžeme označit jako

-          Okamžitá – následky nastávají bezprostředně

-          Budoucí – následky se mohou dostavit v budoucnosti a to už také v době, kdy si myslíte, že vaše vlastnické právo nemůže nikdo a nic ohrozit

Okamžitá rizika vadnosti a chyby darovací smlouvy

Okamžitým rizikem je například vada či chyba smlouvy, která způsobí zamítnutí vkladu vašeho vlastnického práva hned na katastru nemovitostí. Jedná se zejména o vady v identifikaci převáděné nemovitosti, zákonné náležitosti darovací smlouvy apod. V takovém případě přicházíte o uhrazený poplatek tisíc korun a ztrácíte i čas, kdy jste mohli být již vlastníkem darované nemovitosti. Navíc se mohou změnit okolnosti tak, že dárce už nebude mít zájem s vámi novou darovací smlouvu podepsat a vy o nemovitost z důvodu své chyby a neopatrnosti definitivně přijdete.

Ani ve chvíli, kdy smlouva projde katastrálním úřadem nemusíte mít vyhráno. A zde se již dostáváme k takzvaným budoucím rizikům.

Budoucí rizika vadnosti a chyby darovací smlouvy

Budoucí rizika vadnosti a chyby darovací smlouvy jsou ještě horší a závažnější než rizika okamžitá. Přicházejí totiž ve chvíli, kdy jste přesvědčeni o tom, že je vše v pořádku a že nic nehrozí a že vaše vlastnické právo, které už je i třeba zapsáno v katastru nemovitostí nemůže nic ohrozit. Ona to však není pravda.

Typickým problémem problematické smlouvy v budoucnosti může být například dědické řízení po dárci, který vám nemovitost daroval. Darování nemovitosti je vždy nějakým zásahem do práva ostatních dědiců, kteří s tím samozřejmě nejsou spokojeni ani ztotožněni. Právě dědické řízení je pro ně velmi dobrým důvodem k otevření darování nemovitosti vaší osobě a k jeho napadení. Stačí pak totiž i různé detaily či niance, které mohou způsobit, že soud na návrh dědiců darování zneplatní a připraví vás o darovanou nemovitost. V daném případě totiž hrají roli dříve zdánlivě nepodstatné věci, jako příčetnost dárce, schopnost věc darovat, úmysl dárce věc darovat, platnost smlouvy a její ustanovení.

Nechcete zpracovat darovací smlouvu, využijte alternativu: kontrolu a revizi darovací smlouvy

Pokud nechcete  zpracovat darovací smlouvu, můžete využít alespoň levnějšího řešení a to kontroly a revize darovací smlouvy naším odborníkem.

-          Cena za zpracování darovací smlouvy, včetně návrhu na vklad a návodu na vyřízení činí 2 900 korun

-          Cena za revizi a kontrolu darovací smlouvy činí částku do 1 000 korun

 V případě zájmu o vypracování či kontrolu darovací, nebo kupní smlouvy či právní konzultaci nás kontaktujte na mail: ProfiPravnik@gmail.com

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: právnické články, právní články

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman