Revizi a kontrolu kupní smlouvy pořídíte za částku do 2 000 korun. Neriskujte miliony

Nepřijímejte pasivně návrhy kupních smluv druhé strany či realitních kanceláří a nechte si je prozkoumat, zkontrolovat, zrevidovat či upravit odborníkem, který bude na vaší straně. To samé platí i o vzoru kupní smlouvy stažené s internetu, nebo o kupních smlouvách zpracovávaných svépomocí. Nezapomeňte na fakt, že od ledna 2014 platí nový občanský zákoník a v kupních smlouvách se toho dost mění.

Vadnost kupní smlouvy může mít velmi nepříjemné následky

Jakákoliv vada či chyba kupní smlouvy může mít pro vás skutečně fatální následky. Zejména u převodu nemovitostí riskujete při převodu statisícové až milionové hodnoty. Právní rámec a podklad pro převod nemovitosti je tak pro bezproblémový a platný převod vlastnictví zásadní.

Při jakémkoliv převodu nemovitosti se můžete dostat do velmi nevýhodné pozice a nejistoty a právě ustanovení kupní smlouvy, jejíž obsah je navíc v souladu s novým občanským zákoníkem by měl toto riziko minimalizovat.

A že jsou rizika zde uváděná reálná, se můžete každodenně přesvědčit v denním tisku či zpravodajství. Můžete se stát nejen obětí podvodníků, kteří vydělávají na neznalosti svých obětí, ale také se můžete stát obětí nezodpovědných lidí, kterým hrozí exekuce, insolvence či žaloby a které mohou převod nemovitosti zhatit a vás připravit o celou částku kupní ceny.

Rizik je samozřejmě celá řada a blíže se jim věnujeme v dalších článcích této sekce.

Revize a kontrola kupní smlouvy je preventivní opatření za minimální náklady

Zavedení služby kontrola a revize kupní smlouvy jsme zavedli po té, co se na nás obracelo stále více klientů, kteří si podepsali z jejich pohledu nevýhodnou či dokonce neplatnou či vadnou smlouvu a chtěli tímto s naší pomocí dosáhnout nápravy. Někdy náprava možná je, někdy však už možná není a klient si pak musí veškerá rizika spojená s použitím například vzoru kupní smlouvy, nebo akceptací nevýhodného návrhu kupní smlouvy předloženého druhou stranou, nést výlučně sám a na své náklady.

Proto jsme se rozhodli věnovat své úsilí prevenci a to i přesto, že odměna spojená s revizí a kontrolou je výrazně nižší než samotné zpracování celé kupní smlouvy, včetně návrhu na vklad apod. Okamžitý profit není v tomto případě pro nás prioritou.

Revizi a kontrolu kupní smlouvy u nás opatříte za částku do 2 000 korun

Ano, revize a kontrola či oprava kupní smlouvy činí u nás částku, který nepřesahuje 2 000 korun. Nejedná se přitom o jednoduchou záležitost jak by se mohlo na první pohled zdát. Kupní smlouvy jsou různé, tvořené různými způsoby, různě rozsáhlé a srozumitelné a advokát, který zpracovává tuto revizi musí danou smlouvu pochopit, prostudovat si ji a odhalit možná rizika či nástrahy. Následně pak tuto smlouvu doplňuje o správná ustanovení a ustanovení ve váš prospěch a naopak vyškrtává ustanovení, která vás mohou poškodit, nebo nejsou z hlediska převodu nemovitosti správná.

Zároveň také advokát musí kontrolovat obsah smlouvy s ohledem na ustanovení nového občanského zákoníku tak, aby smlouva byla v souladu s aktuálně platnými právními předpiy.

-          Kontrola a revize kupní smlouvy – cena do 2 000 korun. Konkrétní cenu vám sdělíme vždy na vyžádání po zaslání návrhu kupní smlouvy či vzoru kupní smlouvy ve formátu word

Pokud chcete službu využít, zašlete nám na mail: ProfiPravnik@gmail.com návrh kupní smlouvy či vzor kupní smlouvy, nebo obdobný dokument ve formátu word či obdobný tak, abychom mohli přímo do textu dané kupní smlouvy provádět revize a úpravy přehlednou barevnou formou, včetně možných komentářů.

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: právnické články, právní články

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman