Kontrola a revize darovací smlouvy za tisíc korun. Neriskujte neplatnost převodu

Neriskujte neplatnost či vadnost návrhu darovací smlouvy, či vzoru darovací smlouvy a nechte si ji pro jistotu zkontrolovat a zrevidovat naším advokátem. U darovací smlouvy nezaplatíte za tuto kontrolu, jejíž součástí je i právní porada ve věci on-line, více než 1 000 korun.

Použití vzoru darovací smlouvy vás může připravit o miliony

Použití vzoru darovací smlouvy je velmi oblíbené, protože nic nestojí. Vyplníte pouze nějaký formulář stažený z internetu a pak vše podáte na katastr a čekáte, zda jste se trefili či nikoliv. Mnoho našich klientů se tak často rekrutuje z lidí, kteří nejprve zkusili vzor darovací smlouvy a následně po zamítnutí vkladu katastrálním úřadem chtějí s naší pomocí dosáhnout nápravy.

Pokud se nezměnily okolnosti, lze ještě věc napravit a s určitými ztrátami za poplatek a ztrátou času, podat nový návrh na vklad s bezvadnou a kvalitní darovací smlouvou. Pokud se okolnosti změnily a například dárce zemřel, nebo onemocněl, nebo si dokonce darování po těchto problémech rozmyslel, připravili jste se úsporou tisíce či dvou tisíc korun o majetek v řádu statisíců až milionů.

Službou revize a kontroly darovací smlouvy předcházíme zbytečným problémům

Tuto službu jsme zavedli do nabídky jako prevenci před škodlivými následky, které nastávají se zpožděním použitím vadné či nesprávné darovací smlouvy , nebo vzoru darovací smlouvy a tedy předcházíme následkům dříve než vzniknou. Toto řešení je navíc levnější, než řešit věc až když negativní následky nastanou.

Kontrolou a revizí darovací smlouvy totiž odstraníme vadu či problém dané smlouvy předem, tedy dříve, než je smlouva podepsána a podána na katastr nemovitostí. V podstatě to co uhradíte za kontrolu a revizi darovací smlouvy, tedy 1 000 korun, uspoříte v případě, kdy vám katastr návrh na vklad vlastnického práva v případě vady smlouvy zamítne. Poplatek na katastru totiž činí stejnou částku a v případě vady smlouvy se nevrací.

Navíc se tímto způsobem vyhnete i dalším možným problémům, které mohou nastat a které vám mohou převod nemovitosti či jiného majetku úplně zmařit.

Revize a kontrola darovací smlouvy nestojí více než tisíc korun

Revizi a kontrolu darovací smlouvy či vzoru darovací smlouvy pořídíte u naší advokátní kanceláře již za částku do 1 000 korun. Tedy garantujeme, že cena tuto hranici nepřekročí.

Prakticky vše funguje tak, že na naši mailovou adresu: ProfiPravnik@gmail.com zašlete návrh darovací smlouvy či vzoru, který chcete zkontrolovat, včetně žádosti o kontrolu.

Obratem, a to nejčastěji do dvou pracovních dnů vám zašleme opravenou a zrevidovanou darovací smlouvu zpět tak, aby ji bylo možné bez problémů použít. Tato smlouva již bude opravena a revidována s ohledem na ustanovení nového občanského zákoníku účinného od ledna roku 2014.

Cena za zpracování se hradí bezhotovostně, převodem na bankovní účet, pod sděleným variabilním symbolem.

V případě zájmu o tuto či jinou službu, kontaktujte naši advokátní kancelář na mail: ProfiPravnik@gmail.com

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: právnické články, právní články

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman