Revize a kontrola kupní smlouvy. Pořídíte už od tisíce korun

Revize a kontrola kupní smlouvy spočívám v kontrole klientem zaslanými návrhy smluv, které mu poskytla buď protistrana, nebo realitní kancelář. Tyto dokumenty pečlivě zkontrolujeme, zhodnotíme obsah a zrevidujeme tak, že do textu barevně přidáme své návrhy na úpravy ustanovení a současně připíšeme svůj komentář k daným úpravám.

Ceny za zpracování dokumentu odpovídá rozsahu kontrolovaného dokumentu. Nicméně nejčastěji se pohybuje od tisíce do dvou tisíc korun.

Kdy se Vám může tato služba hodit?

- zejména ve chvíli, kdy vám protistrana předloží svůj návrh kupní smlouvy, to samé platí v případě realitní kanceláře. Nikdy pak tuto smlouvu automaticky neakceptujte, nebo nedělejte úpravy svépomocí, nemusí se vám to vyplatit. 

Kolik ušetříte?

- Toto je relativní otázka. Náklady na revizy a kontrolu kupní smlouvy činí od 1 000 do 2 000,- Kč. Teoreticky můžete riskovat tisíc korun, ale také miliony korun. Záleží na rozsahu chyb a vad, které smlouva obsahuje a které často bez pomoci advokáta neodhalíte.

V případě zájmu o vypracování či kontrolu darovací, nebo kupní smlouvy či právní konzultaci nás kontaktujte na mail: ProfiPravnik@gmail.com

 

Objednejte si snadno a rychle darovací smlouvu za 2500 Kč,
či kupní smlouvu za 3100 Kč včetně návrhu na vklad.

Vše v profesionální kvalitě z pohodlí domova.

Garance bezchybnosti a profesionality.

OBJEDNAT

Pomohl vám tento článek? Víte o někom
kdo potřebuje právní radu? Budeme rádi za vaše doporučení. »

Štítky: právnické články, právní články

Potřebujete pomoc?

Vložte dotaz do právní poradny - odpovíme Vám nejpozději do 24 hodin, nebo si nechte vyhotovit smlouvu dle vaší potřeby. Za kvalitu ručíme.

Vložit dotaz do poradny Zobrazit smlouvy

Rychlý kontakt

Potřebujete právní pomoc?
Jsme tu pro Vás!

Ušetřit za advokáta může být příjemné, nepříjemné však mohou být důsledky a výrazně vyšší náklady v případě, kdy něco opomenete nebo podceníte a protistrana toho využije.

Úspory za kvalitní právní službu se vám tak mohou výrazně prodražit.

Mgr. Miroslav Zeman